Firma Play Systems Sp. z o.o. 

Jesteśmy firmą działającą na rynku od blisko 10 lat. Od lat współpracujemy z wieloma polskimi jak i zagranicznymi producentami placów zabaw, dzięki czemu zrealizowaliśmy już ponad 2 000 udanych inwestycji. 

Nieustająco dbamy o najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych przez nas produktów. Coraz większe wymagania stawiane przez Inwestorów motywują nas do ciągłego rozwoju i poszerzenia naszej oferty o nowe produkty. 

Jesteśmy dumni, z tego iż przyczyniamy się do powstania coraz większej liczby profesjonalnych placów zabaw, ponieważ najważniejsze jest bezpieczeństwo, dobra zabawa i uśmiech bawiących się dzieci. 

Najwyższa jakość 

Do konstrukcji nośnych wykorzystywane są słupy wykonane ze stali nierdzewnej 304. Podesty są wykonane ze stali cynkowanej, malowanej proszkowo, pokryte płytą antypoślizgową. Panele, dachy barierki wejściowe, są wykonane z tworzywa HDPE lub HPL.  Zjeżdżalnie, stopnie wejściowe, grzybki wejściowe wykonane są technologii roto moldingu, dzięki czemu nasze place są trwałe oraz mają niepowtarzalny charakter.  Innowacyjny system łączeń (obejm i fasnerów) umożliwia rozbudowę danego zestawu o kolejne moduły zabawowe. 

Atrakcyjny wygląd

Doskonała jakość materiałów, których używamy oraz staranne wykonawstwo stawiają naszą firmę w czołówce światowych producentów placów zabaw. Nasze produkty nie tylko wyglądają świetnie przez wiele lat, ale również długo spełniają swoje funkcje. Dzięki coraz to nowszym projektom naszych urządzeń nasze place są unikatowe i niepowtarzalne. 

 
Profesjonalna kadra 

Jesteśmy specjalistami w kompleksowym wykonawstwie placów zabaw oraz terenów rekreacyjno – sportowych. Naszym głównym zadaniem jest budowa placu marzeń Twojego dziecka.
Realizacja głównego zadania jest możliwa dzięki profesjonalnej obsłudze w zakresie: 
- Wyposażenia placów zabaw w urządzenia zabawowe, rekreacyjne oraz komunalne. 
- Wyposażenie terenów sportowych w urządzenia siłowni zewnętrznej,
- Doradztwa zarówno na poziomie projektowym jak i wykonawczym. 
- Projektowanie w zakresie zagospodarowania terenu.